Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 Stan na 3.10.2017

 

PONIEDZIAŁEK                                                            

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Koło języka niemieckiego

Alicja Bartkowiak

14.35- 15.20

32

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

Beata Jarnut

14.35- 15.20

25

Koło gir planszowych

Przemysław Mrozek

14.35- 15.20

12

Konsultacje dla uczniów- biologia

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

11

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 2, 3

Anna Pawelska

14.35- 15.20

41

Konsultacje dla uczniów kl. 2e, 3a, 3e, 4b- język polski

Anna Pawelska

15.20- 16.05

41

Zajęcia rewalidacyjne (oddział 0a)

Izabela Kostrzewa

13.00

26

Szkolne koło CARITAS

Anna Zięba

Janusz Rutkowski

14.35- 15.20

16

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. 4b

Izabela Kostrzewa

13.45- 14.30

26

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. 2b, 2c

Anna Zięba

13.45- 14.30

26

Koło matematyczne

Monika Moraczyńska

14.35- 15.20

21

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl. 3

Renata Matysek

14.35- 15.20

22

Zajęcia dla uczniów powracających

z zagranicy

 

Marcin Jędrowski

14.35- 15.20

42

SKS chłopców kl. 2, 3 gimnazjalnych

i kl. 7

Janusz Malinowski

14.30- 15.30

sala gimn.

 

WTOREK                                                                 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Koło fizyczne dla uczniów kl. 2

Beata Jarnut

14.35- 15.20

21

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 1a)

Izabela Kostrzewa

13.45

26

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 3b)

Anna Zięba

8.55

26

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 7b)

Anna Zięba

10.50

26

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 2 gimnazjum

Marcin Jędrowski

14.35- 15.20

42

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 7a

Małgorzata Stucka

13.45- 14.30

42

Koło geograficzne

Dorota Mrozek

14.35- 15.20

11

Koło matematyczne dla uczniów kl. 7

Anna Dębicka

14.35- 15.20

22

Koło muzyczne

Iwona Skwarna

14.35- 15.20

31

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3

do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Dorota Cieloch

14.35- 15.20

43

Koło historyczne

Danuta Klimaszewska

14.35- 15.20

12

Zajęcia przygotowujące uczniów do konkursu przedmiotowego z chemii

Maria Czujko

14.35- 15.20

25

Indywidualny tok nauczania z zajęć artystycznych w zakresie plastyki

Krzysztof Kostrzewa

14.35- 16.05

3

Indywidualny tok nauczania z języka polskiego

Marcin Jędrowski

15.30- 16.15

42

SKS dziewcząt kl. 2, 3 gimnazjalnych

i kl. 7

Mirosława Gemborowska

14.30- 15.30

sala gimn.

SKS chłopców kl. 4

Łukasz Kwiatkowski

16.00- 17.00

sala gimn.

 

ŚRODA                                                                                     

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla uczniów kl. 4, 7

Alicja Bartkowiak

14.35- 15.20

32

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3 do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego

Monika Szypszak

14.35- 15.20

43

Indywidualny program nauki z fizyki

Beata Jarnut

14.35- 15.20

25

Koło historyczne

Przemysław Mrozek

14.35- 15.20

12

Zajęcia przygotowujące uczniów

do konkursu przedmiotowego

z biologii

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

16

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne (oddział 0a)

Izabela Kostrzewa

8.45

26

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne (oddział 0Pa)

Izabela Kostrzewa

9.50

26

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 3b)

Anna Zięba

12.45

26

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 2a

Małgorzata Stucka

8.00- 8.45

34

Zajęcia przygotowujące uczniów do konkursu przedmiotowego z geografii

Dorota Mrozek

14.35- 15.20

11

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów kl . 4

 

Anna Dębicka

12.45- 13.30

32

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów kl . 7

 

Anna Dębicka

14.35- 15.20

22

Koło chemiczne

Maria Czujko

14.35- 15.20

21

Koło matematyczne dla uczniów

kl. 2

Renata Matysek

14.35- 15.20

9

Indywidualny tok nauczania- biologia

Patrycja Mikuła

15.20- 16.05

11

SKS   chłopców kl. 2, 3 gimnazjalnych

i kl. 7

Janusz Malinowski

14.30- 15.30

sala gimn.

 

CZWARTEK                                                                               

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Projekt edukacyjny dla uczniów kl. 2e

Beata Jarnut

14.35

25

Indywidualny tok nauczania z języka angielskiego

Ewa Wołk

14.35- 15.20

 

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3

do egzaminu gimnazjalnego z biologii

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

11

Koło języka polskiego dla uczniów kl. 2

i 3 gimnazjum

Anna Pawelska

14.35- 15.20

41

Przygotowanie uczniów do konkursu z zakresu udzielania pierwszej

Renata Kubiak

Janusz Malinowski

14.35- 15.20

sala gimn.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

(kl. 4a)

Izabela Kostrzewa

11.45

26

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

(kl. 3b)

Izabela Kostrzewa

14.35

15

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

Anna Zięba

8.55

26

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 7b

Małgorzata Stucka

13.45- 14.30

42

Zajęcia przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego z geografii

Dorota Mrozek

14.35- 15.20

16

Koło języka angielskiego

Dorota Cieloch

14.35- 15.20

43

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

(kl. 7b)

 

Anna Zięba

10.50

16

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 4a, 4b

Joanna Obrębska- Spychała

11.45- 12.30

32

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 1a)

Izabela Kostrzewa

13.45- 14.30

15

Rozgrywki międzyklasowe

Mirosława Gemborowska

Janusz Malinowski

Łukasz Kwiatkowski

Joanna Suchecka

14.30- 16.00

sala gimn.

Koło matematyczne dla uczniów kl. 2b

Anna Dębicka

13.45- 14.30

22

 

PIĄTEK                                                                                      

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Konsultacje dla uczniów- język niemiecki

Monika Szypszak

14.35- 15.20

43

Zajęcia przygotowujące uczniów

do konkursu przedmiotowego z fizyki

Beata Jarnut

14.35- 15.20

25

Zajęcia przygotowujące uczniów

do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Ewa Wołk

14.35- 15.20

31

Koło biologiczne

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

11

Zajęcia przygotowujące uczniów

do konkursu przedmiotowego z biologii

Patrycja Mikuła

13.45- 14.30

22

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

(oddział 0a)

Izabela Kostrzewa

8.45

26

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

(kl. 3)

Anna Zięba

14.35

26

Zajęcia rewalidacyjne (kl. 7b)

Anna Zięba

13.45

26

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów kl. 2a, 2b chł., 2e chł.,

Renata Matysek

13.45- 14.30

16

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów kl. 2c, 2b dz., 2d, 2e dz.,

Renata Matysek

14.35- 15.20

16

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

dla uczniów kl. 3

Joanna Obrębska- Spychała

14.35- 15.20

31

SKS dziewcząt kl. 4

 

Suchecka Joanna

14.30- 15.30

sala gimn.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
26
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

0257590