Nauczyciele

 

Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

Przedmiot

 1.

mgr Monika Szypszak

 

dyrektor szkoły, język niemiecki, język rosyjski,

 2.

mgr Danuta Klimaszewska

 

zastępca dyrektora szkoły, historia, wiedza o społeczeństwie

 3.

mgr Ryszard Adamski

 

informatyka

 4.

mgr Alicja Anioła

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, logopeda

 5.

mgr Alicja Bartkowiak

 

język niemiecki, edukacja przedszkolna i  wczesnoszkolna

 6.

mgr Marta Borkowska

nauczyciel świetlicy, doradca zawodowy

 

 7.

mgr Dorota Cieloch

 

język angielski

 8.

mgr Maria Czujko

 

chemia

 9.

mgr inż. Maksymilian Dajworski

biologia

 

 10.

mgr Anna Dębicka

matematyka

 

 11.

mgr Ewa Dyszewska

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 12.

mgr Mirosława Gemborowska

 

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

 13.

mgr Anna Grobelna

 

wychowanie fizyczne

 14.

mgr Anna Grześkowiak

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 15.

mgr Kamila Iwan

muzyka

 

 16.

mgr Beata Jarnut

 

fizyka, matematyka

 17.

mgr  Marcin Jędrowski

 

język polski

 18.

mgr Karolina Koban

 

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 19.

mgr Izabela Kostrzewa

 

pedagog szkolny, doradca zawodowy, pedagogika specjalna

 20.

mgr Krzysztof Kostrzewa

 

plastyka, zajęcia artystyczne

 21.

mgr Łukasz Kwiatkowski

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 22

mgr Janusz Malinowski

 

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 23.

dr Mirosław Matyjaszczyk

 

informatyka, zajęcia techniczne, technika

 24.

mgr Natalia Mądra

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, język angielski

 25.

mgr Monika Moraczyńska

 

matematyka

 26.

mgr Dorota Mrozek

 

geografia, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 27.

mgr Ewa Nestorowska

wychowanie wczesnoszkolne, wychowanie przedszkolne

 28.

mgr Anna Pawelska

 

język polski, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 29.

mgr Kinga Pawłowska

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 

 30.

mgr Elżbieta Podgajska

 

wychowanie fizyczne

 31.

mgr Łukasz Romaniak

 

j. polski, biblioteka

 32.

mgr Janusz Rutkowski

 

religia

 33.

ks Dawid Siwak

religia

 

 34.

mgr Łukasz Słodowy

historia

 

 35.

mgr Dominika Skrzypczak

przyroda

 

 36. mgr Iwona Skwarna

muzyka, zajęcia artystyczne

 

 37.

mgr Małgorzata Stucka

 

język polski

 38.

mgr Iwona Stańska

 

nauczyciel bibliotekarz

 39.

mgr Barbara Tryba

 

logopeda

 40.

 mgr Agnieszka Zagrobelska

 

 edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 41.

mgr Anna Zięba

 

pedagog szkolny, specjalista terapii uzależnień, pedagogika specjalna

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2807417

Partnerzy