Siłownia Body

Siłownia BODY przy Gimnazjum nr 1 i I LO w Międzyrzeczu może powstać dzięki Państwa głosom!
Nie ma wartości  ważniejszej niż zdrowie, a ono uwarunkowane jest  dobrą  formą  fizyczną. Przy  naszej szkole znajduje się  pomieszczenie, w którym  doskonale może funkcjonować  siłownia przeznaczona dla uczniów obu sąsiadujących  ze sobą szkół. Gimnazjaliści i licealiści korzystaliby z obiektu  w ramach lekcji wychowania fizycznego oraz  zajęć pozalekcyjnych, a popołudniami  drzwi  siłowni  byłyby  otwarte także dla rodziców.  Siłownia  BODY  może  służyć  nie tylko kolejnym pokoleniom, ale  także wspaniale je  połączyć.  Może stać się dostępną dla każdego  RODZINNĄ  SIŁOWNIĄ!  
Prosimy  o poparcie dla tego projektu!  Zwracamy się z apelem do  rodziców, krewnych i znajomych, do  pełnoletnich licealistów, do każdego międzyrzeczanina  zainteresowanego dbałością o zdrowie  o oddanie głosu  na ten wniosek!
Karty do głosowania  można wrzucać do urny znajdującej się w  Gimnazjum nr 1 przy ul. Staszica 22a od poniedziałku 16.05. do 31.05.2016r.
SIŁOWNIA BODY  to najlepsza inwestycja w przyszłość naszego miasta! To inwestycja  w  zdrowie jej mieszkańców i promocja  aktywnego  stylu życia!
Będziemy wdzięczni za każdy Państwa głos!


                                                                                 Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2807573

Partnerzy