Uroczystość Ślubowania

W piątek 25 października 2019 roku odbyła się Uroczystość Ślubowania Uczniów klas pierwszych połączona z Pasowaniem na Przedszkolaka.

To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli a także rodziców.

Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Miejsckiej - Katarzyna Budych, Wiceburmistrz - Tomasz Markiewicz, Przedstawiciel Klubu Sportowego Kasztelanka - Mariusz Kozbera, Przedstawiciele Klubu Orzeł - Międzyrzecz Jakub Sternik i  MAteusz Humeniuk.  Rodzice przedszkolaków i uczniów oraz cała Społeczność Szkolna.

           Uczniowie klasy pierwszej i przedszkolacy przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na koniec uczniowie przystąpili do egzaminu, który zdali na szóstkę.

           Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrekcja szkoły Monika Szypszak oraz Danuta Klimaszewska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu.

           Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali czapki z logo szkoły. Dodatkową niespodzianką były piórniki z wyposażeniem i zawieszką, wręczone przez pana Tomasza Markiewicza – zastępcę burmistrza Międzyrzecza.

pasowanie

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy