Podsumowanie projektu edukacyjnego ,,Co ma piernik do wiatraka, czyli śladami znaków polonistycznych i matematycznych''

     Dnia 22.02.2019 r. w pięknej sali konferencyjnej na terenie Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu- Obrzycach klasy 5a i 5b Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu podsumowały projekt edukacyjny ,,Co ma piernik do wiatraka, czyli śladami znaków polonistycznych i matematycznych’’.  Projekt realizowany był przez trzy miesiące. Klasa 5a pod opieką p. Joanny Obrębskiej- Spychały podążała śladami znaków polonistycznych, a klasa 5b pod opieką p. Renaty Matysek- śladami znaków matematycznych. Na uroczyste podsumowanie projektu i finałowe przedstawienie została zaproszona  dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice.

     Przez cały czas pracowaliśmy bardzo sumiennie, z wielką radością angażowaliśmy się w zadania projektowe, pomagaliśmy sobie nawzajem. Przedstawienie dostarczyło nam wiele emocji i wzruszeń. Baliśmy się, że ktoś się pomyli, zapomni tekst albo nieciekawie się zaprezentuje. Efekt końcowy zaskoczył jednak wszystkich ! Byliśmy z siebie dumni, bo podsumowanie wyszło bardzo dobrze! Dorośli mówili, że dzięki takim działaniom rozwinęliśmy  swoje umiejętności oraz poszerzyliśmy wiedzę z zakresu języka polskiego i matematyki, pokonaliśmy tremę i stres sceniczny. Na koniec do wspólnej zabawy zaprosiliśmy rodziców.  Zadawaliśmy im pytania dotyczące znaków w języku polskim i matematyce. Prawidłowe odpowiedzi nagradzaliśmy słodyczami.

  Projekt był świetnym sposobem na utrwalenie wiedzy. Udowodniliśmy, że potrafimy wspólnie pracować i dobrze się przy tym bawić.

                                     Karolina Kuźnicka kl. 5a, Maria Batura kl. 5b

 

Fotoreportaż http://www.jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/podsumowanie-projektu-co-ma-piernik-do-wiatraka

  

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
22
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2997802

Partnerzy