Zamieszanie w krainie bajek

 

Bajki mają w sobie coś magicznego, coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Bajki także bardzo wiele nas uczą i pokazują , jak należy postępować w życiu. Są takie bajki, które lubi każdy z nas.

Jednak pewne złe wróżki  postanowiły zamieszać trochę w naszych ukochanych bajkach…

Jaki był tego efekt mogli się przekonać przedszkolaki, uczniowie z klas 1-4, nauczyciele i rodzice, którzy 12 grudnia 2018 roku przybyli na  inscenizację  Zamieszanie w Krainie Bajek przygotowaną przez uczniów z klasy IVa i Koła Przyjaciół Biblioteki. 
Działo się wiele. Jaś i Małgosia postanowili uciec od Baby Jagi, która dostała nowy przydomek "Babcia Jagunia”, który idealnie do niej pasował. Mimo groźnego wyglądu, każdy wie, że Baba Jaga w głębi duszy wcale nie jest taka zła.
Jednak to nie wszystko, Czerwony Kapturek zamiast wilka spotkał Jasia i Małgosię, którzy niespodziewanie znaleźli się w jej bajce. Kot w Butach zgubił Janka, a krasnoludki przybyły bez Śnieżki. Dobrze, że jak w każdym królestwie, także w Królestwie Bajek, jest król, który czuwa nad tym, aby jego poddanym żyło się jak najlepiej.  Król Baj na prośbę swoich podwładnych przywrócił porządek w Krainie Bajek ponieważ - jak sam stwierdził - „stare bajki dzieci znają, bardzo kochają i chętnie czytają.”
Było dużo uśmiechów na twarzach, zarówno naszych aktorów jak i publiczności. 

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego przedstawienia, a w szczególności naszym wspaniałym aktorom, Rodzicom, Dyrekcji i Wychowawcom.

                                                                                                                                                  

       

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
24
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2205731

Partnerzy