Pedagodzy szkolni

Informacja o dyżurach placówek wychowania przedszkolnego   w gminie Międzyrzecz w okresie lipiec-sierpień 2019

Informacja o dyżurach placówek wychowania przedszkolnego  w gminie Międzyrzecz w okresie lipiec-sierpień 2019   Liczba wolnych miejsc w poszczególnych placówkach oraz terminy dyżurów przedstawiają poniższe tabele:   LIPIEC:   Placówka ...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 04-06-2016

Mądrze jeść...

Mądrze jeść…    W dniach 16 - 30 maja w naszym Gimnazjum odbyły się lekcje wychowawcze z udziałem Pani dietetyk – p. Moniki Reszel.  Uczniowie i uczennice wszystkich klas drugich i trzecich mieli możliwość poznania zasad zdrowego ...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 09-02-2016

Podróż na Archipelag Skarbów

W dniach 4 i 5  lutego  uczniowie klas II i III wzięli udział w programie wychowawczo-profilaktycznym Archipelag Skarbów. Przez dwa dni bawiąc się, słuchając wykładów, oglądając prezentacje filmowe i rozmawiając z prowadzącymi, poznawali sk...

Święci Mikołajowie potrzebni od zaraz

Święci  Mikołajowie potrzebni od zaraz    W piątek czwartego grudnia rozpoczęliśmy w naszym gimnazjum akcję „Zostań Świętym Mikołajem”. Pragniemy tym razem przed Świętami Bożego Narodzenia pomóc rodzinie mieszkającej w naszym mieś...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 24-06-2015

Bezpieczne wakacje

Wakacje … Czas beztroskiego nicnierobienia lub robienia samych przyjemnych rzeczy.  Wielu z Was  będzie celebrować każdy dzień wypoczynku a inni ogromnie  przyśpieszą swoje tempo życia, tak aby nie stracic żadnej z chwil  codzienn...

     Stres  sam w sobie nie jest ani dobry, ani zły

   Stres sam w sobie nie jest ani dobry, ani zły             Wiele zależy od stresora – czynnika wywołującego nasz stres i od naszych psychofizycznych możliwości. Niektóre streso...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 18-01-2015

Zaginęła kurtka

W piatek 16.01.2015r. przed wyjściem na Talenty Jedynki Maciek Radomiński z kl. 1f zgłosił  zaginęcie kurtki. W szatni została bardzo podobna kurtka - czarna z kapturem, wyścielana od wewnątrz czrnym "misiem", z zielonymi dodatkami przy zamkach...

Przepis na kruche ciasteczka i Rafaello

Słodkie Maleństwa i zniewalające Rafaello    Piękne Święta Bożego Narodzenia już za nami, lecz jakby się nad tym zastanowić, przed nami mnóstwo wydarzeń, których wyjątkowość warto podkreślić domowymi wypiekami. Te najbliższe to niewątp...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 19-12-2014

Przepis na pierniki

Idą Święta, pachnące Święta    Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia przebiegają w różnych kierunkach. Tym duchowym (roraty, rekolekcje, świąteczna spowiedź), zakupowym ( prezenty, smakołyki, karpie), „stroikowym” (choinka, światełk...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 19-12-2014

Zbiórka darów dla Przytuliska

Dnia 17.12.2014r. zostały przeliczone i spakowane dary ofiarowane przez wielu Świętych Mikołajów naszej szkoły dla Przytuliska-Noclegowni im. Najświętszej Marii Panny w Międzyrzeczu. Podczas, gdy z sali gimnastycznej rozlegały się dźwięki ostatnich j...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 02-12-2014

Zostań Świętym Mikołajem

                  Szanowni rodzice, dziadkowie i sympatycy naszej szkoły, drodzy uczniowie, od czwartku rozpoczynamy w naszym gimnazjum zbiórkę darów dla Przytuliska-Noc...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 29-11-2014

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj - Bajki nie tylko dla dzieci Ks. Mieczysław Maliński - Co teraz z nim będzie. Jak on sobie poradzi z tym wielkim majątkiem, który odziedziczył po śmierci swoich rodziców. Należy mu pomóc. Zająć się jego sprawami.    &n...

 
Nasze działania: Pedagodzy szkolni / 19-10-2014

RAZEM w Borowej Zatoce

Kiedy minął rozgardiasz pierwszych powakacyjnych dni, a pierwszoklasiści zaczęli oswajać się z nową szkołą, rozpoczęły się w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu warsztaty profilaktyczno - wychowawcze RAZEM. Realizowane były od 15 do 24 września br. Kolejno...

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Pedagodzy szkolni Pedagodzy szkolni

Informacja o dyżurach placówek wychowania przedszkolnego w gminie Międzyrzecz w okresie lipiec-sierpień 2019

Informacja o dyżurach placówek wychowania przedszkolnego

 w gminie Międzyrzecz w okresie lipiec-sierpień 2019

 

Liczba wolnych miejsc w poszczególnych placówkach oraz terminy dyżurów przedstawiają poniższe tabele:

 

LIPIEC:

 

Placówka

Liczba wolnych miejsc w placówce w podziale tygodniowym

01-05.07

08-12.07

15-19.07

22-26.07

29-31.07

1

Szkoła Podstawowa nr 4

15

12

16

15

16

2

Szkoła Podstawowa nr 2

0

0

0

0

0

3

Przedszkole nr 4

21

24

27

27

23

4

Przedszkole nr 6

50

60

58

53

56

5

Szkoła Podstawowa w Kaławie

43

18

20

0

0

6

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

11

15

0

0

0

 

SIERPIEŃ:

 

Placówka

Liczba wolnych miejsc w placówce w podziale tygodniowym

01-02.08

05-09.08

12-16.08

19-23.08

26-30.08

1

Szkoła Podstawowa nr 3

41

39

39

38

36

2

Szkoła Podstawowa nr 1

10

10

6

8

7

3

Przedszkole nr 1

25

25

25

15

15

4

Szkoła Podstawowa w Kaławie

0

0

0

25

25

5

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

0

0

0

0

10

 

 

Aby zapisać dziecko należy zgłosić się do wybranych spośród ww. placówek w celu złożenia do dnia 26 czerwca 2019 r. do godz. 15.00 wypełnionego wniosku.

Wnioski są dostępne w sekretariacie każdej placówki lub u wychowawcy grupy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje data wpływu wniosku.

Mądrze jeść...

Mądrze jeść…
    W dniach 16 - 30 maja w naszym Gimnazjum odbyły się lekcje wychowawcze z udziałem Pani dietetyk – p. Moniki Reszel.  Uczniowie
i uczennice wszystkich klas drugich i trzecich mieli możliwość poznania zasad zdrowego odżywiania się. Dzięki uprzejmości i życzliwości Pani Moniki nasza młodzież mogła usłyszeć wiele ważnych i ciekawych argumentów przemawiających za zdrowym stylem życia,  i wyższości warzyw i owoców nad chipsami i colą. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań i rozmowy
ze specjalistą w dziedzinie dietetyki. Okazało się, że wiele jest tematów i spraw naprawdę interesujących w dziedzinie odżywiania się. W nowym roku szkolnym zamierzamy powtórzyć takie lekcje, lekcje bardzo bliskie życia.  

 


                                          Pedagog, specjalista terapii uzależnień –Anna Zięba

Podróż na Archipelag Skarbów

W dniach 4 i 5  lutego  uczniowie klas II i III wzięli udział w programie wychowawczo-profilaktycznym Archipelag Skarbów. Przez dwa dni bawiąc się, słuchając wykładów, oglądając prezentacje filmowe i rozmawiając z prowadzącymi, poznawali skomplikowany, a jakże ciekawy i piękny świat ludzkich uczuć, pasji i seksualności. Wszystko z pomocą trenerów Anny Dyndul, Pauliny Kaczmarek , Jakuba Plachy i Michała Czerwińskiego. Była też specjalna prelekcja dla rodziców.
Realizacja programu była możliwa dzięki środkom finansowym, które szkoła otrzymała z Urzędu Miasta i  wspaniałym warunkom oferowanym  przez MOK.
Uczniowie byli bardzo kreatywni i aktywni, młodzież i nauczyciele dobrze się bawili, a na koniec z prowadzącymi wyśpiewali na melodię znanej szanty najważniejsze hasła programu Archipelag Skarbów:
Hej, ha szaleją fale, Hej, ha ramiona wznieście!
Nie trać z oczu swoich marzeń, gdy Cię los nie pieści...                             

Iabela Kostrzewa

Święci Mikołajowie potrzebni od zaraz

Święci  Mikołajowie potrzebni od zaraz
    W piątek czwartego grudnia rozpoczęliśmy w naszym gimnazjum akcję „Zostań Świętym Mikołajem”. Pragniemy tym razem przed Świętami Bożego Narodzenia pomóc rodzinie mieszkającej w naszym mieście, rodzinie która tej pomocy potrzebuje i zasługuje na nią. Siedem osób - rodzice i pięcioro dzieci, które łączy miłość, codzienne radości i troski. Niestety dwoje dzieci poważnie choruje, więc trosk nie brak.
    Drodzy rodzice, uczniowie, pracownicy, absolwenci i sympatycy „Jedynki”, zapraszamy do szczodrego dzielenia się tym, czym kto może np. słodyczami, środkami czystości, trwałymi produktami spożywczymi, domowymi przetworami czy zabawkami. Podarunki można składać do kosza przy gabinecie pani dyrektor do 19.12. 2015r. Wszystkie zebrane dary przed Wigilią trafią do „naszej” rodziny.
Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem !!!


Izabela Kostrzewa
pedagog szkolny

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
30
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy