Zostań Świętym Mikołajem

 

                Szanowni rodzice, dziadkowie i sympatycy naszej szkoły, drodzy uczniowie, od czwartku rozpoczynamy w naszym gimnazjum zbiórkę darów dla Przytuliska-Noclegowni im. Najświętszej Marii Panny w Międzyrzeczu. Zachęcam do otwarcia drzwi swojego serca i drzwi swojej spiżarni. Do podzielenia się przed Świętami Bożego Narodzenia tym, czym każdy może – trwałymi produktami spożywczymi, środkami czystości, własnymi przetworami (soki, dżemy, sałatki itp.). Święta będą piękniejsze, a my odrobinę lepsi, jeśli wyciągniemy rękę do tych, którzy mają tak niewiele.

                Przyniesione produkty można składać od 04.12.2014r. do 16.12.2014r. do kosza na parterze szkoły.

                Zebrane dary trafią do podopiecznych Przytuliska przed Bożym Narodzeniem. Nasze miasto potrzebuje wielu Świętych Mikołajów! Dołącz do nas!

pedagog szkolny

Izabela Kostrzewa

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy