Naprawdę bajkowo tylko w Jedynce! :)

Naprawdę bajkowo tylko w Jedynce! :)

W dniu 1 lutego br. w MOK-u odbyła się kolejna edycja „Bajkowej krainy” zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Sportowymi
w Międzyrzeczu dla przedszkolaków z terenu naszego miasta i gminy. Tegoroczna odsłona widowiska przeniosła najmłodsze pociechy do leśnej, kolorowej krainy, gdzie dobra Baba Jaga (Pani Jola Glura – Markowska) z Ciotką Klotką (uczennica Zofia Krutów z oddziału gimnazjalnego 3b) z magicznej chatki z piernika wyczarowały korowód postaci bajkowych (uczniowie oddziału gimnazjalnego 3d). Tajemniczym zaklęciem Dyrektor Jedynki Pani Monika Szypszak rozpoczęła czarodziejskie zabawy. Mali goście odkrywali radośnie niezwykły las, wykonując baśniowe konkurencje. By ratować słodki domek Baby Jagi przystrajały piernikowe serca słodkimi piankami, układały kolorowe puzzle, wsłuchiwały się
w dźwięki najpopularniejszych filmowych bajek, no i tanecznym krokiem pląsały
z arabskim kupcem z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Przedszkolaki z naszej szkoły oczarowały publiczność swoimi tańcami, a kolorowe miotełki,
które otrzymali mali goście, raźno wymiotły wszelkie smutki. Pomocnicy Baby Jagi (uczniowie naszej szkoły z klas 4a, 5a i 5b) obdarowywały przedszkolaków słodkimi niespodziankami, książkami oraz piernikowymi pamiątkami.
Mamy nadzieję, że „bajkowa kraina” przyniosła dzieciom i ich opiekunkom wiele radości. Zapraszamy za rok! :)


Samorząd Uczniowski :)

Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej :)

Fotoreportaż http://jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/bajkowa-kraina

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
30
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy