Mikołajkowo w JEDYNCE.

Mikołajki to piękna tradycja uwielbiana nie tylko przez dzieci.


4 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców, podczas których wspólnie tworzyliśmy ozdoby świąteczne przeznaczone na kiermasz szkolny. Była to świetna okazja do spędzenia miłego popołudnia, integrowania się i okazywania radości z powodu nadchodzących świąt.
Dwa dni później najmłodsze pociechy z oddziałów przedszkolnych i klas 1-2 odwiedził Święty Mikołaj! Było to dla nich wielkie przeżycie i niezmierna radość. Na pewno wszystkie były grzeczne, bo otrzymały piękne upominki.
Na uczniów starszych klas czekała również mikołajkowa niespodzianka, ale o nagrodę nie było już tak łatwo! Aby otrzymać słodki upominek, trzeba było odgadnąć świąteczną zagadkę. Quiz wywołał wiele emocji i radości.
Tego samego dnia na międzyrzeckim rynku odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego dzieci z międzyrzeckich szkół występowały na scenie. Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu przepięknie zaśpiewały. Brawo!
Ukoronowaniem wszystkich działań Samorządu Uczniowskiego stał się kiermasz świąteczny w naszej szkole. W miłej atmosferze pachnącej kawą, herbatą i ciastem wszyscy mogli wybierać piękne ozdoby, którymi są udekorowane mieszkania i domy uczniów oraz ich rodziców.


Wesołych świąt!

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
30
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy