Wycieczka do Wiednia i Morawskiego Krasu!

Klasa 3d z wychowawcą zaprasza uczniów klas VII, VIII SP oraz klas III oddziałów gimnazjalnych

do WIEDNIA i MORAWSKIEGO KRASU!

Zdecyduj się, przygoda czeka na Ciebie!

Termin: 16, 17,18.05.2019 r.

Program:

1 dzień: - wyjazd o godzinie 6.00 z miejsca zbiórki - przekroczenie granicy na przejściu Lubawka - Kralowiec, przejazd do JOZEFOVA – wędrówka (ok. 1 godz.) podziemnymi labiryntami habsburskiego miasta – twierdzy (największej tego typu budowli w dawnym Austo-Węgrzech). Przejazd do hotelu w pobliżu granicy czesko – austriackiej, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: - po śniadaniu, wyjazd do WIEDNIA: SPACER PO WIEDNIU CLASSIC – W sercu Wiednia: (program autokarowo-spacerowy) Ring, Pomnik Straussa, Parlament, Uniwersytet, Ratusz; Pałac Cesarski Hofburg, Kościół Kapucynów, Fontanna Dönera, Haas Haus, Katedra Św. Stefana. Pałac Schönbrunn (ew. wstęp +8 €/os.), Ogrody pałacowe, Glorietta, Domy Hundertwassera. WIEDEŃ SIĘ BAWI: przejazd na PRATER – był sobie cesarski park, ale cesarz Józef udostępnił go wszystkim mieszkańcom Wiednia – więc i my zakosztujmy cesarskiej łaski na najsłynniejszym wiedeńskim parku atrakcji z symbolem Wiednia – Diabelskim Młynem – Riesenrad. Powrót na obiadokolację do hotelu.

3 dzień: po śniadaniu: wyjazd do JASKIŃ MORAWSKIEGO KRASU – jedne z najbardziej znanych w Europie – corocznie odwiedza je ponad 300 000 osób). Zwiedzanie najsłynniejszej z nich – Jaskini rzeki Punkvy, spływ łodzią podziemną rzeką, oraz Przepaść Macocha. Wyjazd do Polski - przyjazd około godziny 23.00.

Cena wycieczki obejmuje:

a) przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, toaletą i video,
b) opiekę pilota - przewodnika,
c) 2 noclegi: 2x w hotelu w Czechach, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
d) wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje,
e) opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT i ubezpieczenie NNW i KL.
 
Cena wycieczki nie obejmuje: cen biletów wstępów oraz przewodnika wiedeńskiego – 20 €/os.

Cena: 499 zł (przy 44 os.)

Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w wycieczce, proszeni są o zgłoszenie do Pana Marcina Jędrowskiego, z zaliczką w wysokości 250 zł, do dnia 17 grudnia.

ZAPRASZAMY

KLASA 3D

 

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy