"LUBUSCY POSZUKIWACZE TALENTÓW"

Perły województwa lubuskiego,
czyli podsumowanie Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy Poszukiwacze Talentów”

Dzisiaj 27 września br. o godz. 11.00 w naszej szkole odbył się uroczysty finał konkursu dotyczący wdrażania programów związanych ze wspieraniem zdolności
i talentów uczniów w szkołach i przedszkolach. Gościliśmy Lubuskiego Kuratora Oświaty Panią Ewę Rawę, Lubuskiego Wicekuratora Oświaty Panią Katarzynę Pernal – Wyderkiewicz, Dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji Panią Magdalenę Machowską, Wicedyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji Pana Grzegorza Radosa,
a także dyrektorów oraz nauczycieli nagrodzonych placówek każdego etapu edukacyjnego.

Do programu „Lubuscy Poszukiwacze Talentów” przystąpiło 131 szkół z całego województwa lubuskiego. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi
w Międzyrzeczu zdobyła brązowy laur, co oznacza, że spośród wszystkich placówek, które opracowały i wdrażały program, jesteśmy jedną z najbardziej efektywnych szkół wspierających wychowanków w rozwijaniu ich pasji, aktywności
i zainteresowań. Nasz szkolny program, jak i innych zwycięzców konkursu,
to przede wszystkim inicjatywa dyrektorów szkół, którzy dzięki efektywnym planom, nauczycielom oraz rodzicom uczniów pomagają profesjonalnie rozwijać zdolności dzieci.

Na uroczystym podsumowaniu Lubuski Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa podkreśliła, że to właśnie operatywność, kreatywność oraz innowacyjność działań dyrektorów oraz nauczycieli we współpracy z rodzicami, pozwala na dynamiczny rozwój szkół oraz całej społeczności szkolnej, a także lokalnej. Prezentowane działania w postaci filmów oraz prezentacji multimedialnych będzie można obejrzeć na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.
Bardzo dziękujemy za przygotowane występy artystyczne - dzieci,
którymi opiekowały się Pani Ewa Dyszewska oraz Pani Anna Grześkowiak -
oraz uczennicom Patrycji Malinowskiej oraz Weronice Nakoniecznej z klasy 3c, oddziału gimnazjalnego. :)

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
15
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2992132

Partnerzy