Przyszłość nie zależy od szans - zależy od Twojego wyboru!

Cześć! Nazywam się Nikodem Wieczorek i jestem uczniem klasy 3d gimnazjum. W tym roku kandyduję na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Jestem osobą kreatywną, otwartą, pomysłową i zaangażowaną we wszystko, co robię. Uparcie dążę do celu. Kieruję się zasadami fair play. Jak każdy mam wiele planów, które chciałbym zrealizować            w życiu prywatnym i szkolnym. Jednym z nich jest możliwość godnego reprezentowania uczniów w Samorządzie Uczniowskim. Mam kilka pomysłów na to, jak „udoskonalić” naszą szkołę i sprawić, by każdemu z nas żyło się lepiej. Oto niektóre z nich:

  • Zorganizowanie Dnia Sportu – nasza szkoła jest szkołą sportową, każdy z nas lubi sport, więc dlaczego by nie zorganizować dnia, w którym uczniowie naszej szkoły mogliby konkurować ze sobą w różnych dyscyplinach i aktywnie spędzić czas? 
  • Międzyklasowe zawody sportowe, np. w piłkę nożną lub siatkową, o tytuł mistrza szkoły w danej dyscyplinie.
  • Piątki bez pytań i zadań domowych, przecież piątek to już ostatni dzień w tygodniu, gdy wszyscy jesteśmy zmęczeni i czekamy z niecierpliwością na weekend. Spędźmy go na spokojnie bez obawy o nieoczekiwaną kartkówkę lub odpowiedź, a także KONIEC Z ZADANIAMI DOMOWYMI NA WEEKEND!
  •  Dyskoteki szkolne co najmniej raz w miesiącu. Wszyscy lubimy się dobrze bawić na szkolnych dyskotekach, więc bawmy się wspólnie na nich częściej! 
  • Dni tematyczne, aby trochę odpocząć od szarej, szkolnej codzienności, urozmaićmy trochę codzienność dniami tematycznymi, np. Dniem Piżamy, w którym wszyscy przyszliby do szkoły w piżamie.
  • MAM TALENT” , w którym to my, uczniowie, będziemy mogli głosować na najbardziej utalentowaną osobę w szkole.
  •   
  • SZAFKI DLA UCZNIÓW – każdy z nas ma dość codziennego dźwigania ciężkiego, szkolnego plecaka, KONIEC Z TYM ! potrzebne nam w szkole miejsce do zostawiania podręczników dla wszystkich uczniów!

 

Poza tym będę:


1. Dbać o dobre imię i honor szkoły.

2. Godnie reprezentować uczniów przed gronem nauczycielskim.

3. Wprowadzać w szkolne życie wiele oryginalnych pomysłów, pomagających ciekawie i efektywnie spędzić czas w naszej szkole.

4. Postaram się dołożyć wszelkich starań, aby sprostać powierzonym mi obowiązkom i nie zawiodę waszego zaufania, którym, mam nadzieję, mnie obdarzycie.

Jestem otwarty na nowe propozycje i na pewno rozważę każdy pomysł, z jakim do mnie przyjdziecie podczas mojej kadencji.


Połączmy siły, by spełnić marzenia!

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
15
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2992179

Partnerzy