Konkurs "Film promujący płatność telefonem komórkowym"

Konkurs "Film promujący płatnośc telefonem komórkowym" jest adresowany do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i polega na nakręceniu krótkiego filmiku (do 3 minut) promującego możliwości wykonywania mobilnych płatności elektronicznych za pomocą telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją "Portfel SGB".

W konkursie może wziąć udział młodzież od 13 roku życia. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby pojedyńcze lub dowolnej wielkości grupy osób przy założeniu, że conajminiej jedna z osób ma otwarte konto w naszym banku i korzysta z mobilnej karty i aplikacji Portfel SGB.

Zgłoszenie filmu do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z kartą zgłoszenia ( dostępną u opiekunów Samorządu Uczniowskiego).

 

W e-mailu przesłanym na adres organizatora powinny znajdować się następujące informacje: dane personalne uczestnika/uczestników (imię, nazwisko, adres), kontaktowy numer telefonu, adres e-mail,tytuł filmu. Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 31.10.2017 r. Filmy mogą przesyłać tylko ich autorzy. Prace niespełniające wymogów regulaminu konkursu zostaną odrzucone.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.gbsmiedzyrzecz.pl  Informacji udzielają również opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Jest o c powalczyć:

I miejsce - 500 zł

II miejsce - 400 zł

III miejsce - 300 zł

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie!

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
23
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2314658

Partnerzy