Uroczysta gala XXXIV edycji stowarzyszenia "Wspieramy Młode Talenty"

W dniu 10 listopada 2015 r. odbyła się w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu gala XXXIV edycji Stowarzyszenia Wspieramy Młode Talenty.

W uroczystości wzięli udział stypendyści, uczniowie, rodzice, dyrektorzy i nauczyciele szkół, członkowie Koła Wspieramy Młode Talenty,  Zarządu Koła oraz  Rady Miasta Międzyrzecz.

Wielką galę rozpoczęły  Dyrektor Gimnazjum nr 1 Pani Joanna Obrębska – Spychała oraz

Pani Danuta Klimaszewska, które powitały zaproszonych gości. Uroczystość uświetnili swoimi występami sami stypendyści oraz uczniowie naszego gimnazjum, którzy zaprezentowali się na scenie w utworach tanecznych, instrumentalnych oraz lirycznych :

  1. stypendyści: Benjamin Skarżyński (skrzypce – Szkoła Podstawowa Pszczew), Zuzanna Melcer (śpiew – Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w M - czu), Jakub Wołoszyn (saksofon – Technikum Logistyczne w M - czu), Wasiukiewicz Anna (taniec – Liceum Ogólnokształcące im. H. Święcickiego w M - czu), Dagmara Ziętek z Karoliną Daszkiewicz (taniec – Gimnazjum nr 1 w M - czu),
  2. uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Czop z kl. 2f (śpiew), Zofia Derwich z kl. 1c (recytacja wiersza), Wojciech Matulewicz z kl. 3d (śpiew).

Pani Lidia Woźniak, przewodnicząca Koła Wspieramy Młode Talenty, podsumowała pracę w 2015 roku, a następnie zostały wręczone dyplomy za osiągnięcia artystyczne i naukowe dla naszych  młodych, zdolnych uczniów z powiatu międzyrzeckiego.

W gronie nagrodzonych gimnazjalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Dagmara Ziętek z kl. 2c. Serdecznie gratulujemy!

Dzięki współpracy z Kołem Wspieramy Młode Talenty od wielu lat możemy pomagać uzdolnionej młodzieży rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz  spełniać ich marzenia. Inwestycja w młode pokolenie to przecież inwestycja w przyszłość.

SU

Fotoreportaż z uroczystości http://jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/wspieramy-mode-talenty

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
29
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1514331