APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

APEL  Z  OKAZJI  DNIA  EDUKACJI  NARODOWEJ 

           Dnia  17.10.2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Organizatorzy apelu, uczniowie klas 2b i 8b, przygotowali program artystyczny  „Kocham Cię Szkoło”.
Usłyszeliśmy wiersze dla nauczycieli i pracowników szkoły, które mistrzowsko interpretował Loran Pinkosz z klasy 8b oraz uczennice z klasy 2b. Swój talent wokalny zaprezentowała Kalina Tomysek z klasy 5a, która zaśpiewała utwór Natalii Kukulskiej „Dłoń”. Porywający układ taneczny zaprezentowały dziewczynki z klasy 2b.
Następnie odbył się Quiz dla wybranych nauczycieli. Rywalizację brawurowo poprowadziły Wiktoria Nadobnik, a także Magdalena Wojciechowska i Karolina Środa z klasy 8b. Przeciwko sobie stanęły drużyny pedagogów płci żeńskiej
i męskiej. Zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi budynku szkolnego oraz różnych przedmiotów, np. biologii, geografii czy matematyki. Po czterech konkurencjach zwycięzcą pojedynku okazała się drużyna  „Męskie Sprawy”. Przerywnikiem był refren „Kocham Cię Szkoło”, który stał się niekwestionowanym hitem apelu,
a uczniowie śpiewali go nawet na przerwach. 

Po piosence „Dla Nauczycieli” w wykonaniu klas 2b i 8b głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Alicja Jankowska, która złożyła życzenia gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły  i przekazała na ręce pani wicedyrektor Danuty Klimaszewskiej  kwiaty od Rady Rodziców i słodką niespodziankę. Prowadzący apel Adam Usel i Kacper Tryba z klasy 8b podziękowali wszystkim za aktywne uczestniczenie w uroczystości.

Dziękujemy organizatorom apelu klasie 2b i 8b oraz ich opiekunkom Pani Ewie Dyszewskiej oraz Pani Marii Czujko za świetną zabawę oraz możliwość ujrzenia nauczycieli w roli uczniów.

 

 Antonina Czujko z klasy 6b

oraz RSU

 

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy