Akcja czytelnicza Gang Słodziaków

W naszej szkole promuje się czytelnictwo. Najmłodsi uczniowie z klas I - III zbierali naklejki do albumu, który mogli uzupełniać, czytając minimum dziesięć minut dziennie samodzielnie lub z rodzicami. Najszybciej swoje albumy uzupełnili Michał Zep z klasy II a, Pola Markiewicz z klasy II a oraz Patryk Zomer z klasy II a. Wszyscy są zwycięzcami w konkursie, który dzięki umiejętności czytania pozwala wyruszyć do świata wyobraźni. Wychowawcy czytali na lekcjach w klasach dzieciom o przygodach Słodziaków. W cieniu starego dębu na uczniów czekała sarenka Hania, borsuk Bartek, dzięcioł Dominik i nietoperz Nikodem.To właśnie oni stali się bohaterami konkursu plastycznego, który został przeprowadzony w naszej szkole równolegle z akcją czytelniczą. Niełatwo było wyłonić zwycięzców, by ich nagrodzić, ponieważ do konkursu przystąpiło ponad 60 uczniów. Każdy z uczestników otrzymał upominek, zaś wyróżnieni zostali: Ola Jóźwiak z klasy II a, Nadia Rydzanicz z klasy II a, Wiktor Judek z klasy II a, Zosia Jackowska z klasy I a, Małgosia Banak z klasy II a, Milena Nowak z klasy II a, Janek Jurewicz z klasy II a, Jagoda Korzeniewska z klasy II a, Gracjan Cieślak z klasy II a, Zuzia z klasy I b, Wiktor Łagoda z klasy III a,Lena Sokołowska z klasy II a, Iliana Mikołajska z klasy III a, Maja Michalczak z klasy III a, Michalina Wielebska z klasy I a, Zuzia Borowiak z klasy I a, Wojtek Chamarczuk z klasy II a. Mimo że akcja została zakończona, nadal z przyjemnością dzieci w naszej szkole czytają i odwiedzają bibliotekę szkolną.

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy