KIBICUJEMY z KLASĄ

Drugi semestr na dobre się już rozpoczął. W natłoku zajęć i klasówek uczniowie naszej szkoły znaleźli czas, aby po raz drugi w tym roku szkolnym wziąć udział w akcji pod nazwą "Kibicuj z klasą". Po raz trzynasty stadion "Lecha" Poznań został zapełniony zorganizowanymi grupami dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. W niedzielę 03 marca uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w tej bezpłatnej akcji, której celem jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do sportu i nauczenie zasad kulturalnego kibicowania. Mimo niesprzyjającej pogody na Bułgarskiej pojawiły się rzesze młodzieży (ok. 170 zorganizowanych grup, czyli blisko 7 tysięcy uczniów). Na trybunach na każdego młodego kibica czekała flaga w klubowych barwach. Spotkanie "Lecha" Poznań z "Arką" Gdynia zakończyło się zwycięstwem poznańskiej drużyny 1-0. Podczas meczu można było zgarnąć jedną z kibicowskich koszulek, ponieważ były one wystrzeliwane w trybuny ze specjalnej wyrzutni. Na pewno doping naszej grupy pomógł piłkarzom "Lecha" zwyciężyć. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze niejednokrotnie okazję ze Szkolnym Klubem Kibica wspierać nie tylko poznańską drużynę, ale przede wszystkim sportowców z naszej szkoły i miasta.

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
5
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy