T-shirt z nadrukiem

System identyfikacji wizualnej to ważna rzecz dla firm, nowych przedsięwzięć. Czy jest potrzebny dla naszego gimnazjum? Czasy, w których żyjemy zmuszają nas, nas wszystkich do podjęcia działań zmierzających do utworzenia takiego kodu znaków, symboli, które stają się identyfikacją naszej szkoły. Już jesteśmy rozpoznawalni, od wielu lat nasi uczniowie, koledzy i koleżanki osiągają sukcesy na polu naukowy, sportowym i artystycznym. O nas się mówi. Mamy piękny zabytkowy budynek (pół budynku:)) leżący nad rzeką Obrą, który wpisuje się w zabytkową część naszego miasta. Coraz mniej jest szkół usytuowanych w starych budowlach, przez to jesteśmy bardziej rozpoznawalni. O nas się mówi. Od ponad półtorej roku działa nasza strona Internetowa. Stała się ona oknem przez, które codziennie zagląda do naszej szkoły blisko 2000 osób. O nas się mówi. Tam oprócz informacji o nas jest także logo naszej szkoły i barwy niebiesko - pomarańczowe. Posiadamy pieczęcie, papier firmowy, wizytówki może w przyszłości wielkiego patrona. Przez cały czas wzbogacamy nasz system identyfikacji wizualnej po to aby nasza "korporacja" była dobrą i rozpoznawalną marką. Idąc na przeciw naszym czasom zaprojektowałem nadruk na koszulkę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Projekty są publikowane na naszej stronie w fotoreportażach już od grudnia 2015 r.: http://jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/t-shirt-nadruk .

T-shirt z nadrukiem dla każdego ucznia naszej szkoły - można go nabyć (tylko po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej) w firmie reklamowej G2, ul Reymonta 7  w cenie 40 zł http://www.pracowniag2.pl/. Gdyby ktoś miał trudności z dotarciem do firmy G2 można złożyć zamówienie u nauczyciela plastyki.

K. Kostrzewa

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy