Mikołajkowe zawody pływackie

W minioną środę (05.12.) na basenie miejskim „Kasztelanka” zawrzało od sportowych emocji. Wszystko to za sprawą Burmistrza Międzyrzecza i Dyrektora MOSiW, którzy zorganizowali mikołajkowe zawody pływackie.

Z silną reprezentacją naszej sportowej szkoły (28 zawodników) rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Szkoły Podstawowej z Kaławy. Łącznie w zawodach wystartowało aż 100 uczestników!

Uczniowie najmłodszych klas pływali wybranym przez siebie stylem, za to starsze roczniki miały już zawężony wybór do trzech technik pływania: kraulem, grzbietem lub stylem klasycznym. Nasi uczniowie byli do tego wyzwania bardzo dobrze przygotowani, o czym świadczy między innymi to, że ten dzień zakończyliśmy z aż 15 medalami!

Pierwsze miejsca (i złote medale) w swoich kategoriach wiekowych zdobyli:

Wiktor Judek kl.1, Adrianna Lewandowska kl.2, Kalina Tomysek kl.4, Martyna Grela dwa medale kl. 3 gimnazjum.

Na miejscach drugich, ze srebrnymi medalami, uplasowali się:

Lena Sokołowska kl.1, Robert Kaczmarek kl.1, Filip Nir-Skibski kl.2, Mariusz Galiński kl.8, Amadeusz Smus kl.3 gimnazjum.

Brązowymi medalami za zajęcie trzeciego miejsca pochwalić się mogą:

Jagoda Korzeniewska kl.1, Wojciech Adamirowicz kl.5, Karolina Wolniewicz , Mariusz Galiński kl. 8, Jagoda Wietrzyńska kl. 3 gimnazjum,

Ponadto naszą szkołę reprezentowali i wytrwale walczyli o jak najlepsze wyniki:

klasy 1 - Małgorzata Banak, Alicja Jednorowicz,

klasy 2 - Patrycja Horodecka, Wiktor Łagoda, Sebastian Piątkowski,

klasa 4 - Kamil Gibaszek,

klasy 5 - Jagoda Gandecka, Pola Korzeniowska, Hanna Wołk, Gracjan Gasper, Igor Rudyk,

klasy 7 - Jeremi Woźniak,

klasy 8 - Amelia Piotrowicz.

Dla naszych pierwszo- i drugoklasistów było to pierwsze doświadczenie pływackie w ich rozpoczynającej się sportowej karierze. Trzymamy kciuki, aby jeszcze nie raz mogli pochwalić się swoimi sportowymi umiejętnościami i duchem walki!

Wszystkim uczniom, reprezentującym naszą szkołę na tych zawodach, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych pływackich sukcesów!

 

 

Fotoreportaż http://www.jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/mikoajkowe-zawody-pywackie

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
21
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2166886

Partnerzy