Turniej piłki nożnej po raz szósty!

Dnia 18.05.2018r. na boisku stadionu miejskiego w Międzyrzeczu odbył się po raz szósty turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zaproszono chłopców klas VII szkoły podstawowej oraz młodszych.

Rozpoczęcie zawodów zostało zaplanowane na godzinę 9.00. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Renata Matysek.

Na zawody zgłosiły się 4 drużyny: SP 1, SP 2, SP 3, SP 6. Wszystkie z Międzyrzecza. Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym. Mecz graliśmy 2 x 15 minut. Rywalizacja odbywała się w duchu fair – play, panowała przyjazna atmosfera, zawodnicy ambitnie podchodzili do spotkania ze swoim przeciwnikiem.

Najlepszą drużyną Turnieju okazała się reprezentacja międzyrzeckiej „Trójki”. Walkę ze zwycięzcami nawiązali chłopcy z SP2, remisując w bezpośrednim pojedynku 1:1 i zajmując w ogólnej klasyfikacji 2 miejsce. Ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale drużynie z SP6. Chłopcy z naszej Szkoły zajęli miejsce czwarte.

Nagrodą za zajęcie miejsc na podium były puchary i dyplomy dla całej drużyny jak również medal dla każdego zawodnika. Nagrody przeznaczone były również dla najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika Turnieju, którymi zostali, po wnikliwej obserwacji sędziów, Jakub Kowalski (najlepszy bramkarz) oraz Nikodem Matuszewski (najlepszy zawodnik). Mecze sędziowali uczniowie naszej Szkoły Łukasz Kostecki oraz Wojciech Góra.

Turniej był świetną zabawą dla zawodników jak również okazją do zaprezentowania swoich wysokich umiejętności piłkarskich. Pozostaje nic innego jak pogratulować wszystkim zawodnikom sportowej walki i życzyć wielu sukcesów w dalszej piłkarskiej karierze.

                                                                                                      Zapraszamy za rok!

Wyniki poszczególnych meczy:

SP2 – SP3 1:1

SP1 – SP6 0:5

SP2 – SP1 10:2

SP3 – SP6 9:0

SP2 – SP6 4:1

SP3 – SP1 14:1                  

Tabela końcowa

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzecz

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 Międzyrzecz                                    

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 Międzyrzecz                                  

4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 Międzyrzecz                                      

                                                                                                       J.S.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
21
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy