zawody piłkarskie

W dniu 08.05.2018r. w Skwierzynie odbył się turniej piłkarski na szczeblu powiatu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Naszej drużynie przypadł los grania ze szkołą z Kaławy, Skwierzyny oraz międzyrzecką "szóstką". Jak się poźniej okazało trafiliśmy na poźniejszych finalistów ponieważ w finale drużyna z Kaławy wygrała z kolegami ze Skwierzyny 1:0. Naszym zawodnikom niestety brakowało wiele szczęścia pod bramką przeciwników co przy tak krótkich meczach ( 2x7min.) jest bardzo potrzebne. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce w grupie i wraz z " szóstką" odpadliśmy w pierwszej fazie turnieju. Nasza szkoła była reprezentowana przez:

Oskar Leśkiewicz, Adrian Chwirot, Piotr Galiński, Kacper Kowalski, Igor Gołędziewski, Amadeusz Smus, Tobiasz Dominiak, Łukasz Kostecki, Hubert Feliksiak, Remigiusz Feliksiak.

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
21
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy