Turniej "Orzeł Cup"

Pomimo tego, że są ferie nasi sportowcy z klasy 1a wzięli kolejny raz udział w turnieju piłkarskim  "Orzeł Cup" zorganizowanym przez współpracujący z naszą Jedynką klub Orzeł Międzyrzecz. W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Orzeł I Mcz, Orzeł II Mcz, Akademia Piłkarska Zbąszynek I, Akademia Piłkarska Zbąszynek II, Spartak Deszczno, Warta Gorzów, UKS Torzym oraz nasz drużyna - Jedynka.

I tym razem nasza drużyna wykazała się ogromnym hartem ducha, zaciętością i walecznością. Wszyscy zawodnicy dali z siebie 100%, a to jest najważniejsze! Oczywiście nie zapomnieli o zasadzie fair play oraz szacunku dla przeciwnika! W turnieju ponownie zajęliśmy 6 miejsce. O mały włos, a drużyna awansowałaby do półfinału, gdzie decydujący mecz przegrali 1:0 tracąc bramkę na 1min. przed końcem meczu. Klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała następująco:

1 MIEJSCE - Orzeł I Mcz

2 MIEJSCE - UKS Torzym

3 MIEJSCE - Warta Gorzów

4 MIEJSCE - Spartak Deszczno

5 MIEJSCE - AP Zbąszynek I

6 MIEJSCE - Jedynka Mcz

7 MIEJSCE - Orzeł II Mcz

8 MIEJSCE - AP Zbąszynek II

W trakcie turnieju odbył się turniej żonglerki, którego zwycięzcą okazał się zawodnik naszej drużyny PATRYK REMBAS!!Serdeczne gratulacje, oby tak dalej:)

Więcej w fotoreportażu: http://www.jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/turniej-orze-cup

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy