Wyjazd na trampoliny

Kilka dni temu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się do Parku Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze. Już od samego rana uczniowie  czekali, aż w końcu będą mogli zaprezentować swoje umiejętnośći na trampolinach. Jak się okazało poziom sprawnośći  naszych uczniów jest naprawdę wysoki. Przewroty, akrobacje, fiflaki - wszystko to pod czujnym okiem intruktorów, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Cała masa pozytywnej energii, zadowolenia i chęć podniesienia własnych umiejętności sprawia, że już w głowie urodził sie kolejny pomysł wyjazdu...:) Wszyscy zgodnie stwierdzili, ze jest to fantastyczna forma spędzenia czasu, bo jak wiadomo  - SPORT TO ZDROWIE:)!

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy