WIADOMOŚCI SPORTOWE

SZACHY

15 listopada 2017r. w Skwierzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Pierwsza z nich zajęła II miejsce w powiecie i awansowała do finału wojewódzkiego . W drużynie grali: Adam Kita , Kacper Burczak, Filip Witkowski, Kornelia Kręciszewska, Wiktor Bralczyk. Wszyscy uczniowie z klasy III C. Druga drużyna zajęła IV miejsce . Skład drużyny: Martyna Lędzińska, Nikola Lechmann, Kasper Śmigielski II B, Patryk Radziszewski II C, Adrian Fręś II E.

                                                                                                                               M.G.

 

PIŁKA NOŻNA

 

W październiku odbył się turniej w piłkę nożną zorganizowany z okazji Dnia Nauczyciela. W turnieju brali udział chłopcy z klas 7. Po serii meczów chłopcy zajęli 4 miejsce. W drużynie grali: Galiński Mariusz, Kania Dominik, Matuszewski Karol, Pigan Dominik, Piotrowski Dominik, Zapała Hubert, Bańko Oskar, Witczak Maksymilian.

Serdeczne dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

                                                                                                                  J.M.

TENIS STOŁOWY

30 października 2017 roku w Pszczewie odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisa stołowego. Na mistrzostwa przyjechało 14 drużyn. Drużyna SP_1 składała się z 3 chłopców: Walaszek Szymon, Kita Adam i Burczak Kacper. Chłopcy chodzą do klasy 3C. Nasi uczniowie zaprezentowali się dobrze. W swojej grupie wiekowej zajęli III miejsce.       Wielkie słowa podziękowania dla chłopców za trud i pot w przygotowaniu się do turnieju.

                                                                                                                              J.M.

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
8
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2608485

Partnerzy