Mistrzostwa Powiatu w piłkę nożną. 24 kwietnia 2017 r. Przytoczna

                  Przytoczna w ten poniedziałek przywitała nas słońcem. Było później trochę pochmurno, ale dla piłkarzy nie ma złej pogody. Na zawody przyjechało 7 drużyn z całego powiatu! Podzielono je losowo na  2 grupy. My mieliśmy grać w grupie 4 drużynowej. Pierwszy mecz wygraliśmy 3:1 z Gimnazjum Przytoczna. Drugi mecz zagraliśmy jeszcze lepiej. Wygraliśmy z ekipą Gimnazjum Pszczew 6:1. Następny mecz i wygrana 4:2 z Gimnazjum Bledzew. I już było dobrze. Wystarczyło „tylko albo aż” wygrać z pierwszą drużyną drugiej grupy. W drugiej grupie wygrała drużyna Gimnazjum nr 2 z Międzyrzecza.

Więc derby Międzyrzecza, które zagramy w Przytocznej. W pierwszej połowie zdołaliśmy strzelić gola i było 1:0.   W drugiej to nasi koledzy mieli więcej szczęścia i wyrównali. Mecz zakończył się remisem 1:1. Więc rzuty karne. Po sześciu kolejkach był remis, w czasie siódmej kolejki nasz bramkarz obronił rzut karny. Było 7:6 dla nas. Radość była niebywała, okrzyki i podskoki radości. Zmęczeni ale radośni wracaliśmy do Międzyrzecza, aby podzielić się naszą wielką radością.

            A oto sprawcy tej radości: Galiński Piotr, Leśkiewicz Oskar, Wołoszka Kacper – 2d, Fiedler Gracjan – 3a,        Michalczak Miłosz – 3b, Michalczak Damian, Sikorski Dawid, Szymkowiak Piotr – 3c, Gerech Kacper – 3d.

                                                                                                                                                                                       j.m.

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
8
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2608592

Partnerzy