Powiatowe Złotka

Choć 12.04. pogoda zdecydowanie nie sprzyjała aktywnościom sportowym na świeżym powietrzu, nie zniechęciło to żadnego z 21 uczniów naszej szkoły, którzy tego dnia przyjechali do Skwierzyny po raz kolejny stanąć do rywalizacji w ramach Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta rozpoczęły bieg w naprawdę wielkim stylu i taki poziom utrzymały do samego końca! Nie odpuszczały ani na sekundę, czując za plecami nadciągające zawodniczki innych drużyn. Ten wysiłek, mobilizajca i duch walki zaprowadziły nasze dziewczęta prosto do zwycięstwa! Wywalczone pierwsze miejsce oznacza jednocześnie awans do finału wojewódzkiego, który czeka nas już za niecałe dwa tygodnie (25.04.) Brawo!

Z bardzo silną konkurencją musiała się także zmierzyć reprezentacja chłopców. Niestety, nie udało im się powtórzyć wyniku dziewcząt, jednak gratulujemy zajęcia czwartego miejsca i trzymamy kciuki za miejsce na podium w przyszłym roku!

Skład drużyny dziewcząt: Nikola Myszczik(1a), Weronika Nakonieczna(1c), Karolina Kandyba, Aleksandra Odolińska, Patrycja Najłowicz(2d), Paulina Cichoń, Karolina Janusz(2e), Anna Boguta, Daria Kortus(3c), Natalia Kaspryszyn(3f),
Drużyna chlopców: Hubert Feliksiak(1d), Dawid Kieszkowski(2a), Wiktor Bralczyk(2c), Oskar Leśkiewicz(2d), Sebastian Galiński(2e), Gracjan Fiedler(3a), Miłosz Michalczak(3b), Jakub Kusz(3c), Dawid Sikorski, Szymkowiak Piotr(3c), Adrian Baran(3d).
                                                                                                                                                                                      E.P.

Fotoreportaż http://www.jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/biegi-przeajowe-12042017

 

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
8
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2608603

Partnerzy