PIŁKARZE NA MEDAL

Piłkarze nożni też mają się czym pochwalić. W Mistrzostwach Powiatu w piłkę nożną zdobyli brąz. Zawody odbywały się 21 kwietnia w Skwierzynie. W zawodach brało udział sześć gimnazjów z rejonu powiatu. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszy mecz graliśmy z Pszczewem. Wygraliśmy 1:0. Los chciał, że drugi mecz graliśmy z Gimnazjum nr 2 Międzyrzecz. Zremisowaliśmy 0:0. Gdy w ostatnim meczu w grupie padł wynik 1:0 dla Gimnazjum nr 2 Międzyrzecz, zarządzono rzuty karne, ponieważ Gimnazjum nr 1 i nr 2 miało taki sam bilans zdobytych punktów i bramek. W karnych przegraliśmy 3:2 i zajęliśmy 2 miejsce w grupie.

O finał graliśmy z Gimnazjum z Przytocznej. W normalnym czasie gry był remis. W dogrywce straciliśmy bramkę i tym samym możliwość grania w finale. O miejsce 3-4 zagraliśmy z naszymi dobrymi znajomymi z Gimnazjum nr 2. Podeszliśmy do gry bardzo skoncentrowani, wygraliśmy 1:0 i zajęliśmy 3 miejsce.

            Gimnazjum nr 1 grało w następującym składzie: Mikołaj Michalczak 3b,Denis Demiańczuk 3c, Jakub Janaczek 3d, Oskar Wiktor 3d, Alan    Pieprzka 3d,Miłosz Michalczak 2b, Michał Szerszeniów 2f, Jakub Walczak 2f, Piotr Galiński 1d,Oskar Leśkiewicz 1d.

   

                                                                                                                                                  J.M.

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
8
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2608487

Partnerzy