Finał Wojewódzki LOM w pływaniu

Dnia 21.10.2019r na basenie w Drzonkowie kolo Zielonej Góry odbył się Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu. W zawodach brały udział dzieci rocznika 2007 i młodsi. W tak ważnych zawodach rywalizowały ze sobą szkoły z naszego województwa: SP -1 Sulechów, SP-3 Sulechów, SP-7 Świebodzin, SP-10 Zielona Góra, SP -24 Zielona Góra, SP-1 Międzyrzecz. Nasza drużyna (dziewczęta i chłopcy) zdecydowanie najmłodsza, rywalizowała ze starszymi koleżankami i kolegami ( niekiedy aż o 4 lata !) na dystansie 25 m. Troje z naszych zawodników: Kalina Tomysek - styl klasyczny, Wojciech Adamirowicz - styl klasyczny oraz Adrian Kowal - styl grzbietowy zostali
VICE - MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA, zdobywając srebrne medale.
W wyścigu sztafetowym 6 x 25 m dziewczęta uplasowały się na IV m, chłopcy na V  . GRATULUJEMY !!!
Skład drużyny dziewcząt: Małgorzata Banak, Alicja Jednorowicz, Jagoda Korzeniewska - IIa, Adrianna Lewandowska, Iliana Mikołajska - IIIa, Kalina Tomysek - Va, Jagoda Gandecka - VIa
drużyna chłopców: Wiktor Judek, Marcin Pazgrat -IIa, Wiktor Łagoda, Filip Nir-Skibski, Sebastian Piątkowski -IIIa, Wojciech Adamirowicz -VIb, Adrian Kowal, Igor Rudyk -VIa.
E.P

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy