Drużyna Energii

Od lutego trwa II edycja projektu "Drużyna Energii". Jest to konkurs, w którym uczniowie walczą o spełnienie marzeń, niezapomniane lekcje WFu z ambasadorami projektu - Izabelą Bełcik (była dwukrotna Mistrzyni Europy w siatkówce), Krzysztofem Ignaczakiem (były mistrz świata w siatkówce), Markiem Citko (były reprezentant Polski w piłce nożnej, strzelił bramkę na słynnym stadionie Wembley), Krzysztofem Golonką (mistrz świata w piłkarskim freestyl'u), Rafałem Lipińskim (najlepszy dunker świata) oraz Bartkiem Ignacikiem (dziennikarz i komentator sportowy NC+) oraz o wspaniałe nagrody. Nasza szkoła zgłosiła się do tego projektu. Zadaniem było nagrać krótki filmik, na którym uczniowie i nauczyciele pokazują swój sportowy charakter.  Wśród 7000 zgłoszeń zostaliśmy wybrani do najlepszej 100:)!! Teraz walczymy o przyjazd w/w osób do naszej szkoły poprzez nagrywanie filmików, które są dostępne na stronie Drużyna Energii. Ambasadorowie przedstawiają zadania, które uczniowie muszą wykonać. Już sam awans do drugiego etapu jest super osiągnięciem, ale oczywiście będziemy walczyć o przyjazd tych wspaniałych sportowców do naszej szkoły. Ponadto dzięki temu, że przeszliśmy dalej w nagrodę otrzymaliśmy 40 kompletów strojów sportowych:) Walczymy dalej, trzymajcie kciuki:)!!

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
23
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2983513

Partnerzy